Slide 1 EFEKTYWNIE I EKOLOGICZNIE Slide 2 ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Slide 3 ZOBACZ HARMONGRAM WYBIERZ MIEJSCOWOŚĆ

O nas

Małopolskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Spółka z o.o. powstało 28 września 2012 r. Pomimo krótkiego okresu działalności MPGO kontynuuje tradycje i korzysta z ponad 100-letniego doświadczenia Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Spółka z o. o w Krakowie. Podstawowym zakresem działalności MPGO jest świadczenie usług polegających na odbieraniu, zbieraniu i transporcie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, a także od innych wytwarzających odpady.​

Nasza Oferta

Klienci indywidualni

Z dniem 1 lipca 2013 r., zgodnie z nowym system gospodarki odpadami, odpady z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie poszczególnych gmin odbierane są przez firmy wyłonione przez gminy w drodze przetargów.

Klienci biznesowi

Zgodnie z zasadami nowego systemu gospodarki odpadami rada gminy może przejąć odbiór odpadów komunalnych od właścicieli niezamieszkałych nieruchomościach (firmy, hotele, restauracje, biura, sklepy, szkoły, urzędy) lub pozostawić je w gestii zarządcy.

Usługi pozostałe

W ramach kompleksowej usługi oferujemy naszym Klientom mycie i dezynfekcję pojemników do zbiórki odpadów komunalnych z użyciem profesjonalnych środków dezynfekujących oraz zapachowych. Dzięki tej usłudze pojemniki są utrzymane w należytym stanie estetycznym i sanitarnym.

Aktualności

Dni Kozłowa 2023

W drugi weekend sierpnia 2023 roku w Gminie Kozłów mieszkańcy powiatu miechowskiego świętowali Dni Kozłowa. W niedzielę 13 sierpnia 2023 r.

Edukacja ekologiczna – gmina Kocmyrzów – Luborzyca

Małopolskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Spółka z o.o.

KONKURS „Co zyskujesz jak segregujesz”.

Regulamin konkursu plastycznego dla uczniów klas I-III szkół podstawowych z terenu Gminy Świątniki Górne 

KONKURS „Zbierając makulaturę ratujemy środowisko”.

Link do konkursu