Odpady budowlane

Małopolskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi w zakresie odbioru gruzu i materiałów pobudowlanych. Na życzenie klienta podstawiamy różnej wielkości specjalistyczne kontenery w zależności od indywidualnych potrzeb. Obsługujemy kompleksowo duże inwestycje budowlane poprzez cykliczne odbiory odpadów pobudowlanych.

Klientom indywidualnym oferujemy również poręczne worki na gruz o pojemności 1 m³ wystarczające do wywiezienia gruzu powstałego przy drobnym remoncie mieszkania.

Dysponujemy kontenerami o zróżnicowanej pojemności: KP-7 m3, KP-8 m3KP-10 m3, KP-12 m3, KP-14 m3KP-16 m3 co pozwala nam na wypracowanie optymalnego dla Klienta modelu usuwania odpadów. Kontener zostaje podstawiony bezpośrednio u klienta na okres do 5 dni roboczych lub na stałe w ramach zawartej umowy na wywóz odpadów komunalnych.

W sprawie szczegółowej oferty lub kompleksowej obsługi uprzejmie prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.